Seyahat edin, sıhhat bulun. (Hadis-i şerif)

• Manevi Değerlere Bağlılık

Bizim için hizmet şuuru şirket kârlılığından önce gelir. En önemli ilkemiz faaliyetlerimizi tamamen manevi değerlerimiz ışığında yürütmektir. İnsanlara dinimizin güzelliklerine yakışır seyahat hizmetleri sunmaktır.

• Kutsal Toprakları Tanıtmak

Hz. İbrahim’in (a.s) temellerini yükselttiği Kâbe-i Muazzama’yı, Hz. Muhammed’in (s.a.v) yaşadığı Mekke-i Mükerreme’yi ve Medine-i Münevvere’yi tanıtmak, sevdirmek şiarımızdır. Kutsal topraklara duyulan hasreti gidermek, bu topraklara gidenlere hizmet etmek şerefimizdir.

• Müşteri Memnuniyeti

Biz kendimizi müşterilerimizin hizmetkârı olarak görüyoruz. Sizleri memnun etmek için sadece elimizden gelenleri değil gönlümüzden gelenleri de yapıyoruz. Yolunuza revan, sevginize talibiz. Bizden memnun kalmanız nezdimizde en büyük kazançtır.

• Seyahat Kalitesi

Firmamıza başvurduğunuz andan evinize dönene kadar bütün seyahatinizin en kaliteli, en konforlu şekilde geçmesi için her şeyi planlıyoruz. Kendini ispatlamış havayolu şirketleriyle, otellerle, rehberlerle…Vb çalışıyoruz.

• Medeniyetimizi Tanıtmak

İslâm medeniyeti gibi insanlık tarihinin en köklü, en ihtişamlı medeniyetlerinden birinin varisleriyiz. Yaşadığımız yerlerden kalkıp bu mirası tanımak için gezip dolaştığımızda aslında bizi öz benliğimizde yolculuğa çıkaran mekânlarla karşılaşıyoruz.